Pożegnanie maturzystów
„Przyszło nam pracować i uczyć w trudnych czasach…” od tych słów przemówienie rozpoczęła dyrektor Zespołu Szkół Zawodowych Małgorzata Staniszewska w trakcie tradycyjnego już pożegnania maturzystów nie pod koniec kwietnia, a po napisaniu wszystkich egzaminów maturalnych.
W chaosie zdarzeń, szumie informacji, wobec niebezpieczeństw i zagrożeń, które występują we współczesnym świecie, muszą istnieć niewzruszone wartości, zasady i autorytety, by mógł przetrwać świat i człowiek. Maturzyści zapisali się w historii szkoły. To dzięki nim, ich zaangażowaniu i ciężkiej pracy możliwe było zorganizowanie wielu inicjatyw, przedsięwzięć i projektów, które służyły rozwojowi całej szkoły. Tegoroczni absolwenci stanęli u progu nowego etapu w życiu, mamy nadzieję, że zabierają ze sobą bagaż dobrych wspomnień. W tym uroczystym wydarzeniu towarzyszyli im wychowawcy, rodzice, nauczyciele, młodsze koleżanki i koledzy, a także włodarze miasta i powiatu.
Wasze drogi do sukcesu są jeszcze w budowie, do zobaczenia w dorosłym życiu.
Osoby, które otrzymały świadectwa z wyróżnieniem:
Klasa 4 Technikum im. Komisji Edukacji Narodowej
- Przemysław Orpel
Klasa 3 Liceum z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Komisji Edukacji Narodowej
- Błaszak Oliwia
- Buraczyńska Izabela
- Golczyńska Kamila
- Kędzierska Oliwia
- Madej Dobrosława
- Mikos Martyna
- Nowaczyk Michał
- Papierniak Wiktoria
- Staszczyk Weronika
- Studenna Wiktoria

