Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej
Niedziela, 19 maja 2024
Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
deszcz
19°C

Dzień Kobiet w Szkole Polskiej w Kowlu

10 marca w Szkole Polskiej przy Towarzystwie Kultury Polskiej w Kowlu odbyła się uroczystość z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet. W murach naszej szkoły powitaliśmy najbardziej zasłużone członkinie TKP w Kowlu, rodziców i uczniów.

Na początku prezes TKP w Kowlu Anatolij Herka złożył wszystkim paniom najserdeczniejsze życzenia zdrowia a przede wszystkim pokoju w Ukrainie i na świecie.

Uczniowie przygotowani przez Irenę Herkę i Walerię Marczuk przedstawili program artystyczny, na który złożyły się piosenki polskie i ukraińskie oraz piękne wiersze polskich poetów. Uczniowie złożyli także życzenia członkiniom naszego towarzystwa, mamom i babciom.

Podczas tego występu Anhelina Piveń zaprezentowała swoją autorską piosenkę przygotowaną z okazji drugiej rocznicy rozpoczęcia wojny na Ukrainie. Otrzymała za nią wielkie brawa. Cieszymy się, że mamy taki wielki talent w naszej szkole.

Po zakończeniu występu głos zabrała Lila Batura, która w imieniu wszystkich pań podziękowała za piękny występ artystyczny i chwile zapomnienia od strasznej rzeczywistości wojennej.

Następnie zebranym paniom zostały wręczone upominki, a wykonawcom słodycze. Prezes Anatolij Herka podziękował wszystkim za pomoc, przygotowanie programu i zaprosił do współpracy, życzył ponownie zdrowia i nastania pokoju i powrotu do spokojnego życia.

Wiesław Pisarski, nauczyciel skierowany przez ORPEG do Kowla

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Włącz powiadomienia WebPush
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.