Kreatywne wakacje w bibliotece TAMA
Podczas dzisiejszych kreatywnych wakacji w bibliotece TAMA dzieci miały okazję wykonać własnoręcznie zakładki do książek. Jak się okazuje zakładki mogą być niestandardowe, wykonane nietypową techniką czy przy użyciu różnych materiałów, mogą być klasyczne, proste albo o ciekawych formach.
Dziś uczestnicy zajęć wykonywali je z filcu. Z kolorowych arkuszy dzieci wycinały różne elementy i kształty, które później naklejały na wcześniej przygotowane tło. Kolejnym sposobem tworzenia zakładek było wykonanie ich metodą kropkowania. W tym wypadku maluchy stawiały kolorowe kropki na specjalnie przygotowanym szablonie w rezultacie otrzymując wielobarwne, mini dzieła sztuki.
Biblioteka TAMA, nie zwalnia tempa i zaprasza dzieci w wieku 7-12 lat na cykl zajęć „Kreatywne wakacje w bibliotece TAMA”, które potrwają jeszcze do końca miesiąca.
mk, km

