Wernisaż malarstwa Marii Jolanty Stockiej i Zbigniewa Sikory
Dolnobrzeski Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na wernisaż malarstwa Marii Jolanty Stockiej i Zbigniewa Sikory pt. „Świat malowany – moje hobby i pasja”, który odbędzie się 24 marca 2023 r. o godzinie 17:00 w galerii DOK-u przy ul. Zwycięstwa 1 w Brzegu Dolnym.
Wystawę można oglądać do 28 kwietnia 2023 roku. Galeria czynna od wtorku do piątku w godz. 17:00-18:00.
