Logo Gminy Brzeg Dolny

Kabaret K2 w Dolnobrzeskim Ośrodku Kultury

Kabaret K2 wystąpi z programem „Jedziemy po bandzie”
28 kwietnia 2023 roku o godz. 20:15 w Dolnobrzeskim Ośrodku, ul. Kolejowa 29
Informacje i bilety www.kabaretowebilety.pl

kabaret_k2 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
wydarzenia