Logo Gminy Brzeg Dolny

Szpital w Brzegu Dolnym przygotowuje się do otwarcia interny

W dolnobrzeskim szpitalu trwają przygotowania do przyjęcia pacjentów oddziału chorób wewnętrznych.

W maju oddano gruntownie wyremontowane pomieszczenie dodatkowej izby przyjęć, w którym położono nową instalację gazów medycznych i wymieniono instalację elektryczną instalację elektryczną. Ze względu na zły stan techniczny i liczne awarie w szpitalu wyremontowano cały poziom kanalizacyjny na najniższej kondygnacji budynku.

- Ponieważ pacjentów będzie więcej to i ścieków będzie więcej, a stare żeliwne rury były w złym stanie i mogły nie wytrzymać dalszej intensywnej eksploatacji – tłumaczy zastępca burmistrza Artur Michałek.

Oddział chorób wewnętrznych zostanie przeniesiony z Wołowa do Brzegu Dolnego pod koniec maja.

wm

Galeria zdjęć

Remont poziomy kanalizacyjnego Remont poziomy kanalizacyjnego Wymiana instalacji elektrycznej Remont pomieszczenia na drugą izbę przyjęć
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności