Logo Gminy Brzeg Dolny

Śniadanie w Domu Seniora

Blisko 20 seniorów z gminy Brzeg Dolny wzięło udział we wtorkowym śniadaniu wielkanocnym zorganizowanym w Dziennym Domu „Senior+”.

W spotkaniu 4 kwietnia uczestniczyli przedstawiciele dolnobrzeskiego samorządu, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej i Powiatowej Rady Seniorów. Burmistrz Brzegu Dolnego Paweł Pirek, dziękując za zaproszenie, złożył wszystkim uczestnikom spotkania i pracownikom placówki życzenia zdrowych i wesołych Świąt Wielkanocnych.

Inf.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności