Logo Gminy Brzeg Dolny

Ryszard Banaszkiewicz wicemistrzem Polski

W dniach 6-8 czerwca w Oleśnicy w dniach 6-8 czerwca zostały rozegrane Indywidualne Mistrzostwa Polski Weteranów w tenisie stołowym. Występujący w kategorii 80-84 Ryszard Banaszkiewicz wywalczył w nich srebrny medal w grze pojedynczej i brązowy medal w grze podwójnej.

W mistrzostwach wzięło udział 340 tenisistów stołowych w wieku 40+. Rywalizowali w swoich kategoriach wiekowych w grze pojedynczej, podwójnej oraz mieszanej.

Brązowy medal w grze podwójnej
Fot. Andrzej Kachaniak / archiwum zawodnika

 

Ryszard Banaszkiewicz ukończył turniej z tytułem wicemistrza Polski w kat. 80-84 w grze pojedynczej, przegrywając w finale z Henrykiem Glurą z Bydgoszczy 1:3. W grze podwójnej zdobył brązowy medal grając z Januszem Malarzem z Tarnobrzega. W klasyfikacji generalnej dolnobrzeski pingpongista zajął trzecie miejsce.

Wojciech Medyński

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności