Logo Gminy Brzeg Dolny

Otwarcie oddziału chorób wewnętrznych

W szpitalu w Brzegu Dolnym 27 maja miało miejsce uroczyste otwarcie Oddziału Chorób Wewnętrznych. W uroczystości wzięli udział m.in. Wicewojewoda Dolnośląski Bogusław Szpytma, Wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Marcin Krzyżanowski, konsultant krajowy w dziedzinie chorób wewnętrznych prof. dr hab. Jacek Różański, Dyrektor Dolnośląskiego Oddziału NFZ Łukasz Sendecki, Burmistrz Brzegu Dolnego Paweł Pirek, Starosta Wołowski Janusz Dziarski, Wicestarosta Jarosław Iskra, Prezes Powiatowego Centrum Medycznego Piotr Burdach oraz Ordynator Oddziału Chorób Wewnętrznych Paweł Główka.

Galeria zdjęć

Otwarcie oddziału chorób wewnętrznych 5 Otwarcie oddziału chorób wewnętrznych 4 Otwarcie oddziału chorób wewnętrznych 3 Otwarcie oddziału chorób wewnętrznych 2 Otwarcie oddziału chorób wewnętrznych 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności