Logo Gminy Brzeg Dolny

Młodzi siatkarze rywalizowali w Brzegu Dolnym

16 marca w hali sportowej dolnobrzeskiego Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji odbył się drugi singlowy turniej Kinder Joy of moving. To wspaniałe wydarzenie, które promuje aktywny styl życia wśród dzieci i młodzieży.

W zawodach wzięło udział 89 młodych zawodników z całego Dolnego Śląska (33 chłopców i 62 dziewcząt). Dolnobrzeskie kluby reprezentowali Jagoda Ryczek i Anna Lesicka z MKS-u Rokity oraz Miłosz Węglarowicz z SPS-u Modeko.

Ogólnopolskie Mistrzostwa w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving to projekt edukacyjno-sportowy dedykowany najmłodszym – dzieciom w wieku do 13. roku życia. Do 2022 roku do udziału w projekcie zapraszane były drużyny dwójek, trójek oraz czwórek dziewcząt i chłopów, reprezentujące kluby sportowe czy też szkoły podstawowe ze wszystkich szesnastu województw Polski. Natomiast od 2023 roku struktura projektu została rozbudowana o spotkania w kategorii singli, dzięki czemu jeszcze więcej dzieci może dołączyć do wspaniałej siatkarskiej rodziny.

Wojciech Medyński

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności