Logo Gminy Brzeg Dolny

Gmina Brzeg Dolny pozyskała środki na modernizację świetlicy w Naborowie

Gmina Brzeg Dolny otrzymała dofinansowanie z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego w ramach konkursu Odnowa Dolnośląskiej Wsi na realizację zadania pt. „Modernizacja świetlicy wiejskiej w Naborowie”.

Cel projektu:
Celem projektu jest poprawa standardu i funkcjonalności obiektu służącego mieszkańcom oraz zwiększenie komfortu korzystania ze świetlicy podczas spotkań, wydarzeń i zajęć integracyjnych. Dzięki otrzymanemu wsparciu możliwe będzie przeprowadzenie niezbędnych prac modernizacyjnych, które przyczynią się do dalszego rozwoju infrastruktury społecznej w sołectwie Naborów.

Zakres planowanych prac:
W ramach realizacji projektu planuje się wykonanie szerokiego zakresu prac remontowych, obejmujących m.in.:
- Wymianę drzwi wejściowych,
- Skucie starej wykładziny ściennej oraz posadzki z płytek,
- Wykonanie okładzin stropów z płyt GK,
- Ułożenie nowych płytek ceramicznych na ścianach i posadzkach (wraz z przygotowaniem podłoża),
- Malowanie ścian,
- Wymianę instalacji elektrycznej,
- Wymianę instalacji wodno-kanalizacyjnej wraz z nową armaturą sanitarną.

Finansowanie:
Wartość dofinansowania: 39 999,00 zł 
Wartość całkowita zadania: 79 999,97 zł 

Dziękujemy Samorządowi Województwa Dolnośląskiego za przyznane wsparcie!  Cieszymy się, że kolejna ważna inwestycja zostanie zrealizowana przy udziale środków zewnętrznych.

Gmina Brzeg Dolny pozyskała środki na modernizację świetlicy w Naborowie

Gmina Brzeg Dolny pozyskała środki na modernizację świetlicy w NaborowieGmina Brzeg Dolny pozyskała środki na modernizację świetlicy w Naborowie

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności