Logo Gminy Brzeg Dolny

Dzieci ponownie odwiedziły urząd miejski

Dzieci przebywające na półkolonii w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Brzegu Dolnym odwiedziły dziś Urząd Miejski, gdzie przywitał ich zastępca burmistrza Kamil Jeżyna, który pokazał najmłodszym mieszkańcom, jak wygląda jego praca.

W sali sesyjnej maluchy mogły z bliska przyjrzeć się miejscu, w którym obradują radni, i zobaczyć, jak wygląda herb Brzegu Dolnego czy godło Polski. Każde dziecko mogło zasiąść w fotelu burmistrza oraz założyć łańcuch z herbem.

Na koniec wycieczki dzieci zobaczyły salę ślubów oraz weszły na pałacowy balkon, z którego rozpościera się widok na park.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności